יום ג', ד’ בניסן תשע”ח
דף הבית דבר המנהל מרחבי כיתות מרחבי מקצועות מאגר קישורים יועצת ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
באתר זה של דרכא מוצגים הצלחות ופעילויות של בית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
תמונות נבחרות מה1.9- שתהיה שנה טובה לכולם, מלאה בהצלחות, חוויות והגשמותכל הכבוד לכל המשתתפים בטקסים מהחטיבה הצעירה והעליונה!בהצלחה לכיתות ז בתחילת דרכם בתיכון ולכיתות יב- השמיניסטים שבתחילת שנתם האחרונהעלו והצליחו!
קרא עוד...
ביום ראשון יז בכסלו ה29-11-15יתקיים יום ספורט להנצחתו של מידן ביטון ז"ל,בוגר בית ספרנו שנפל במבצע "צןק איתן". מטרות: -הנצחה -הזדהות עם לוחמי צה"ל. -הכרת הטוב-מסירות נפשם של הנופלים. -גיבוש חברתי קהילתי. יום זה התחיל בטקס מכובד שבו השתתפו גם הגדוד של מידן.
קרא עוד...
חלוקת תעודות הצטיינות לתלמידי חט"ב בהשתתפות מנהל בית הספר.ישר כוח לכל התלמידים!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יום הזיכרון העשרים
קרא עוד...
תוכנית נחשון היא תוכנית לימודים שנוצרה בשיתוף פעולה בין משרד החינוך למשרד הביטחון, לשם טיפוח ופיתוח נוער מוכשר וערכי ליצירת פוטנציאל לעתודה מובילה למדינת ישראל. התוכנית, היונקת את תפישת החינוך וההכשרה שלה מתוכנית תלפיות, פועלת החל משנת הלימודים תשס"ט, ומתבצעת במסגרת כיתות ייעודיות – כיתות נחשון - בבתי ספר תיכוניים בישראל.
קרא עוד...
ב 27.3-30.3 יצאו שכבה י למסע זהות בירושלים. שם בסוף התהליך שבו גילו את הזהות היהודית,התלמידים קיבלו את התעודת זהות שלהם. בתקווה שמסע זה יהפוך למסורת!
קרא עוד...
קרא עוד...
תמונה שווה יותר מאלף מילים!הכנה למסע לפולין עם הורים,תלמידים,מורים מלווים ומנהל בית הספר.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מידעון מקיף דרכא נתיבות קריאה מהנה!
קרא עוד...
מטרת הלמידה המשמעותית היא לפתח את כושר החשיבה, היצירה והלימוד העצמי. הלמידה מעודדת מעורבות חברתית ומעשירה את חווית הלומד.למידה משמעותית היא זו בה התלמיד מעורר שאלות, מאתר מקורות מידע, מעבד מידע ויוצר ידע חדש הרלוונטי לעולמו האישי ולחיים בעידן הטכנולוגי, במאה ה- 21.
קרא עוד...
לוח חופשות ומועדים
למידה בשעת חירום
מועצת תלמידים
גלרית תמונות
פרויקטים מיוחדים
עיתון בית ספר
חיים ברשת (גלישה נבונה)
למידה משמעותית