מקיף שש שנתי דרכא נתיבות

מקיף שש שנתי דרכא נתיבות

כותרת הכתבה

מאגר קישורים

אתר דרכא -קישור לבית הספר שלנו.

באתר זה של דרכא מוצגים הצלחות ופעילויות של בית הספר

אתר בית הספר משני-למידה מרחוק

גלרית תמונות

פתיחת שנה- יצאנו לדרך!

תמונות נבחרות מה1.9- שתהיה שנה טובה לכולם, מלאה בהצלחות, חוויות והגשמותכל הכבוד לכל המשתתפים בטקסים מהחטיבה הצעירה והעליונה!בהצלחה לכיתות ז בתחילת דרכם בתיכון ולכיתות יב- השמיניסטים שבתחילת שנתם האחרונהעלו והצליחו!

יום לזכרו של מידן ביטון

ביום ראשון יז בכסלו ה29-11-15יתקיים יום ספורט להנצחתו של מידן ביטון ז"ל,בוגר בית ספרנו שנפל במבצע "צןק איתן". מטרות: -הנצחה -הזדהות עם לוחמי צה"ל. -הכרת הטוב-מסירות נפשם של הנופלים. -גיבוש חברתי קהילתי. יום זה התחיל בטקס מכובד שבו השתתפו גם הגדוד של מידן.

טקס חלוקת תעודות הצטיינות

חלוקת תעודות הצטיינות לתלמידי חט"ב בהשתתפות מנהל בית הספר.ישר כוח לכל התלמידים!

כותרת הכתבה

טקס רבין-עשרים שנה לרצח

טקס "יום רבין"

יום הזיכרון העשרים

פרויקטים מיוחדים

תוכנית נחשון

תוכנית נחשון היא תוכנית לימודים שנוצרה בשיתוף פעולה בין משרד החינוך למשרד הביטחון, לשם טיפוח ופיתוח נוער מוכשר וערכי ליצירת פוטנציאל לעתודה מובילה למדינת ישראל. התוכנית, היונקת את תפישת החינוך וההכשרה שלה מתוכנית תלפיות, פועלת החל משנת הלימודים תשס"ט, ומתבצעת במסגרת כיתות ייעודיות – כיתות נחשון - בבתי ספר תיכוניים בישראל.

מסע זהות שכבה י

ב 27.3-30.3 יצאו שכבה י למסע זהות בירושלים. שם בסוף התהליך שבו גילו את הזהות היהודית,התלמידים קיבלו את התעודת זהות שלהם. בתקווה שמסע זה יהפוך למסורת!

משלחת פולין תשע"ז

"קפה דילמה" משלחת לפולין

תמונה שווה יותר מאלף מילים!הכנה למסע לפולין עם הורים,תלמידים,מורים מלווים ומנהל בית הספר.

פעילות שטח- שכבה י'

משלחת לפולין

למידה משמעותית

מקיף דרכא בדגש על למידה משמעותית

מטרת הלמידה המשמעותית היא לפתח את כושר החשיבה, היצירה והלימוד העצמי. הלמידה מעודדת מעורבות חברתית ומעשירה את חווית הלומד.למידה משמעותית היא זו בה התלמיד מעורר שאלות, מאתר מקורות מידע, מעבד מידע ויוצר ידע חדש הרלוונטי לעולמו האישי ולחיים בעידן הטכנולוגי, במאה ה- 21.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA